Për porositë me shumën ≥ 157 USD, mbështetet transporti falas

Leotard Camizole Me Fund Rrjete te gjate

WG05003
$23.27-$45,74

Mbështeten ngjyrat dhe madhësitë e përziera
sasi Çmimet për njësi
Sasia>=1 45,74 dollarë
Sasia>=6 35,22 dollarë
Sasia>=21 31,17 dollarë
Sasia>=51 29,22 dollarë
Sasia>=101 25,20 dollarë
Sasia>=201 23,27 dollarë

Leotard Camizole Me Fund Rrjete te gjate

 • E zezë + E zezë
 • Burgundy+Burgundy
 • Rozë e lehtë+ Rozë e lehtë
 • Blu marine+blu marine
 • Vjollcë+ Vjollcë
 • Gara e kuqe + e kuqe
 • Snorkel Blu+Blu mbretërore
 • E bardhë + e bardhë
 • Jeshile e çelur + Dritë blu

Qartë
Shtoje tek Preferencat Shtoje tek Lista e deshirave
 • Përshkrim
 • Transporti dhe Kthimi
 • Shqyrtimet e klientëve

Ky fustan vallëzimi i performancës së baletit karakterizohet nga dizajni bazë i kostumit me kamisole dhe fustani i gjatë rrjetë jashtë, i cili do t'i bëjë kërcimtarët me hijeshi në skenë dhe do të shprehen lirshëm.Ngjyra të ndryshme për kërkesë të historive të ndryshme të kërcimit.

Veçoritë

Leotard Camisole me fund të gjatë lirik:
● Leotard me stil fundi.
● Leotard bazë me kamisole për kërcim
● Fund i gjatë rrjetë Lyrical
● Dekolte me gërvishtje modeste
● Nuk ka rreshtim për këtë dizajn
● I disponueshëm si për fëmijë ashtu edhe për të rritur
● Përmasat ekstra të mëdha janë përshtatur
● Ngjyra të ndryshme.
● Një zgjedhje e mirë për praktikë kërcimi, veshje kërcimi për performancë, apo edhe veshje të përditshme si veshje verore.

Pëlhurë

Lycra pambuku: 88% pambuk, 12% elastik
● 88% fibra natyrale pambuku e bën pëlhurën të shëndetshme, miqësore me mjedisin dhe të butë për lëkurën, gjithashtu me veti të mira për të hequr lagështinë, preferohet për prodhimin e veshjeve të vallëzimit.Dhe materiali i zgjedhur prej 12% është për elasticitet të mirë;
● Një zgjedhje e mirë për produktet bazë, si pantallona të gjera, bluza, funde etj.

Rrjetë elastike: 87% poliamid (najlon), 13% elastik
● Pëlhurë e butë, delikate dhe miqësore me lëkurën
● Elastik dhe me lëvizshmëri të mirë dhe strukturë rrjetë të dukshme
● E disponueshme në ngjyra të ndryshme
● Është një zgjedhje e mirë edhe për veshjet verore.

Sistemi i madhësisë

DansGirl/2017-03-05

Për Leotards dhe veshje kërcimi me triko brenda:

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi

Gazete

Shkruani adresën tuaj të e-mail