За нарачки со износ од ≥ 157 УСД, поддржана е бесплатна испорака

Црно тенк трико за балет

CK2726
$10.68-$20.54

Поддржани се мешани бои и големини
Квантитет Единечни цени
Количина>=1 20,54 долари
Количина>=6 17,70 долари
Количина>=21 15,34 долари
Количина>=51 13,72 долари
Количина>=101 12,53 долари
Количина>=201 10,68 долари

Црно тенк трико за балет

 • Светло виолетова грозје
 • 01 Бело
 • 04 Црно
 • 16 Зелена
 • 17 Небесно сино
 • 22 бледо сина
 • 33 Живописен портокал
 • 229 обичка црвена боја
 • 42 Светло розова
 • 56 Морнарско сино
 • 63 Бургундија
 • 67 Виолетова
 • 109 Светло зелена
 • 139 Јаболко зелено
 • 167 Аспен злато
 • 191 Racing Red
 • 157 Сино нуркач

Јасно
Додај во листата на желби
 • Опис
 • Испорака и враќање
 • Осврти на клиенти

Leotards е направен од памучна ликра, мека, дише и растеглива ткаенина, како жешка распродажна артикал за трико за танцување, тој е директно од фабриката за трико на DansGirl на големо. вежбање, облека за танцување за испитување, трико за натпреварување, боди за гимнастика и носење воздушна јога.

Карактеристики

DansGirl балетски костими-Тенк трико
● Поени за модерен дизајн:
● Предниот дел без ракави е паметен
● Склопен грб за практично вклучување/исклучување
● Тенки линии за подобра фигура на телото
● Половина постава
● Различни бои во големини за возрасни и деца.
● Може да се направи во сјајна ликра или најлон спандекс.
● Препорачана нега: рачно перење под 30℃, без белење, без суво чистење и закачено, ве молиме пеглајте под 80℃
● Поддржани се приспособени логоа и стилови!

Ткаенина

Памучна ликра: 88% памук, 12% спандекс
● 88% природни памучни влакна ја прават ткаенината здрава, еколошка и мека за кожата, исто така со добра особина за отстранување на влагата, се претпочита за правење алишта за танцување.12% избраниот спандекс и помага на ткаенината со добра еластичност и одлична особина да се враќа во облик по истегнување;
● Добар избор за основни производи, како трико, врвови, долни и така натаму.

Систем за големина

DansGirl/2017-03-05

За трико и облека за танц со трико внатре:

Можно е и ова да ти се допаѓа

Неодамна видено

Билтен

Внесете ја вашата e-mail адреса