us
 • UK
 • EU

Блог

 • Време на објавување: 19.08.2022

  Секоја убава облека за танцување можеби е почеток за танцувачкиот сон на една девојка.За сезоната на изведба од 2022 година, развиени се различни нови стилови, еве неколку дизајни за ваш брз преглед.PS: Поддржани се приспособени стилови!Препорака 1: GG07131 Принцес розов туту фустан за детски девојки.*Внимателно со...Прочитај повеќе»

 • Време на објавување: 08-01-2022

  Тоа е мека и растеглива ткаенина од тантела, развиена од Dansgirl R&D за трико и блузи, што може да ги направи трикота или врвовите убави и удобни за носење.Карактеристики на ткаенината: ● Мека е и восочна на допир со нежна и мазна текстура;● Не е лесно да се закачи, не е лесно да се набие...Прочитај повеќе»

 • Време на објавување: 08-01-2022

  Ова полудолго ново туту здолниште е дизајнирано во два слоја со долга должина, здолништето е изработено од балетски тул за романтичен изглед, исто така различно од нормалното туту здолниште, дизајнирано е со двобојна врзувачка половина за да може здолништето да биде соодветно. за различна големина на половината, а може да покрие голема р...Прочитај повеќе»

 • Време на објавување: 25-07-2022

  Сината е небото, водата и воздухот.Тоа е длабочина и бесконечност, слобода и живот.Сината е основната боја на универзумот.Оваа сина е чиста, чиста и силна, особено кога се совпаѓа со чистата бела боја или цврстата црна боја.Оваа нова боја е додадена за А19 ликра – 80%полиамид, 20...Прочитај повеќе»