Blog

 • Koha e postimit: 19-08-2022

  Çdo artikull i bukur vallëzimi mund të jetë një fillim për ëndrrën e vallëzimit të një vajze.Për sezonin e performancës të vitit 2022, të zhvilluara stile të ndryshme të reja, këtu janë disa modele për rishikimin tuaj të shpejtë.PS: Stilet e personalizuara mbështeten!Rekomandimi 1: GG07131 Fustan tutu rozë princeshe për vajza për fëmijë.*Kujdes me...Lexo më shumë»

 • Koha e postimit: 08-01-2022

  Është një pëlhurë dantelle e butë dhe elastike, e zhvilluar nga Dansgirl R&D për trito dhe artikuj të sipërme, të cilat mund t'i bëjnë thonjtë ose majat të bukura dhe të rehatshme për t'u veshur.Veçoritë e pëlhurës: ● Është e butë dhe dyllore në prekje me teksturë delikate dhe të lëmuar;● Nuk është e lehtë për t'u lidhur, jo e lehtë për t'u grumbulluar...Lexo më shumë»

 • Koha e postimit: 08-01-2022

  Ky fund i ri tutu gjysëm i gjatë është i dizajnuar në dy shtresa me gjatësi të gjatë, fundi është prej tyli baleti për pamje romantike, gjithashtu i ndryshëm nga fundi i zakonshëm tutu, është i dizajnuar me një bel lidhëse dy ngjyrash në mënyrë që fundi të jetë i përshtatshëm. për madhësi të ndryshme beli, dhe mund të mbulojë një r...Lexo më shumë»

 • Koha e postimit: 25-07-2022

  Blu është qielli, uji dhe ajri.Është thellësi dhe pafundësi, liri dhe jetë.Blu është ngjyra thelbësore e universit.Kjo blu është e pastër, e pastër dhe e fortë, veçanërisht kur përputhet me ngjyrën e bardhë të pastër ose ngjyrën e zezë të fortë.Kjo ngjyrë e re është shtuar për A19 Lycra – 80%Poliamide, 20...Lexo më shumë»